kategorie

 

 


rezervace návštěvy salónu

Máte zájem o návštěvu v našem salónu?

Pro návštěvu je nutná rezervace - ideálně přes tento formulář.

Nebo zašlete na email: tvojesvatebnisaty@post.cz

Napište nám, kdy by jste chtěli dorazit a ideálně přidejte odkazy na vybrané modely, které si chcete prohlédnout.

kalendář volných termínů zde

 

 

nově přidané
doporučujeme k Vánocům

Hledáte luxusní dárek?

DOPORUČUJEME

dlouhé pončo králík - černá

Naše cena: 3590.00 Kč

O nás

Jak a proč vznikl Společenský salón

Jsme eshop se společenskými i svatebními šaty, který si zakládá na možnosti nakupování šatů i přes internet bez překážek, ale hlavně s možností vyzkoušení všech šatů, které máme skladem ( a že jich je cca 3000ks )

Možná jste si už všimli. Jsme Společenský salón. Jsme první Společenský salón, protože narozdíl od svatebních salónů jsme od počátku směřovali naší pozornost celkově na všechny typy společenských šatů a nejenom ty svatební.

Už v roce 2008, když jsme společenský salón připravovali, jsme měli jasný cíl –nabídnout skvělé šaty za cenu, ne o moc vyšší než je půjčovné, nejraději i nižší, bez kompromisu při výběru a hlavně Vám všem, ať jste změsta či vesnice, z Česka nebo Slovenska. A tato tradice se nás drží už přes 10 let.

Dnes už můžeme říct, že se nám to povedlo –stovky našich maturantek i nevěst jsou důkazem, že dnes můžete mít své šaty i z internetu, i z Českých Budějovic.

Nebaví nás myšlenka půjčených šatů, kdy jsou jednotlivé modely již často okoukané a lidé si mezi sebou pak mohou říkat: "Tyhle měla loni Majda, minulý týden Káťa a dneska Veruna. Myslím, že za týden je bude mít Renča a té budou stejně slušet víc." .Nehledě na okoukání je další podstatou záležitostí novost, ano, naše šaty jsou všechny nové a neříkaly už jinde před Vámi desetkrát u oltáře "Ano" . Na neposledním místě je určitě opět a zase cena.

V případě osobní návštěvy našeho společenského salónu můžete využít i služby našeho návrhářského studia. Pro každou zákaznici je možné navrhnout a ušít naprosto originání a jedinenčné šaty - pro Vás, na Vás a podle Vás!U koupení vlastních šatů převažují pozitiva

Dáme vám několik PRO, proč mít své vlastní šaty:

  • Nebudete se muset celou dobu, co bete mít šaty oblečené, strachovat tím, že půjčené šaty zničíte akonečná cena bude oněkolik tisíc vyšší, než jste původně plánovala.
  • Všechny již provdané nám dají za pravdu, že posledních pár dní před svatbou je tak hektických, že ani na návštěvu toalety není čas, natož na vyzvedávání šatů zkilometry vzdáleného salonu. Když si objednáte šaty od nás, hodíte nožky na stůl abudete vyčkávat, až zaťukají na dveře. Nebo si k nám uděláte jednu cestu a pořídíte si šaty u nás osobně ve vlastním rezervovaném termínu, kdy se Vám to bude hodit, tak na Vás budeme mít vyhrazený celý salóna klidně dvě hodinky pouze a jenom Vás budeme obletovat jako fretky.
  • Největší bonus nových šatů je právě to, že jsou nové, Vámi prvně nošené.
  • Šaty můžete po svatbě prodat amohou Vás tak vyjít velevýrazně levněji než půjčení. Možná Vám ale přirostou ksrdci anecháte si je na památku. Protože třeba po svatbě: dort sníte, kytice zvadne a šaty snad vrátíte? To přece nechcete! ... lépe zni: a šaty Vám zůstanou a ženich k tomu. A ten pocit až šaty po 5,10,20 letech najdete a budete ukazovat dětem či vnoučatům - k nezaplacení. A u plesových šatů? Ty vzpomínky na ty kouzelné večery, kdy jste v nazdobeném sále protancovala střevíčky! Neocnitelná památka, která se dá ovšem prakticky využít vícekrát a vynosit na různé další akce - šaty nosíte vícekrát, ale platíte jednou.
  • Mít vlastní šaty je prostě skvělý pocit
A nyní pro Vás vytváříme úplně nový a přívětivější web na adrese
www.extrasaty.cz

Nový kabát, ale stále my ...